درباره ما

خانه » درباره ما

غزاله آدم پور کارشناس علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی، کارشناس ارشد علوم ودایی – ستاره بینی ودایی دانشگاه تسلا، گراندمستر یوگای کودکان و بنیان‌گذار آکادمی یوگای وی‌وِکا زیر نظر قدیمی‌ترین یوگاالاینس بین‌المللی از کشور هندوستان ، مدرس دوره‌های مربی‌گری یوگا و کارگاه‌های یوگا در جهت دانش‌افزایی مربیان یوگای کودک و نوجوان با ارائه‌ی مدرک یوگاالاینس بین‌المللی. همکاری با برترین دانشگاه‌های یوگا در دنیا .

سابقه فعالیت ایشان در حوزه آموزش کودکان از سال ۱۳۸۹ آغاز شده است. ایشان فارغ التحصیل یوگای بیهار (Bihar Yoga Bharati) بوده و نیز دوره های مربی‌گری یوگا را در مرکز یوگای ساتیاناندا آشرام Rikhiapeeth  و دانشگاه یوگای سوامی ویوکاناندا (Swami Vivekananda  در هندوستانYoga University) ، موسسه تربیت مربی رنگین کمان (Rainbow yoga Teacher Training) استرالیا و همچنین در فدراسیون ورزشهای همگانی تهران گذرانده‌اند. 

از سال ۱۳۹۹ تاکنون به برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های تربیت مربی یوگای کودک و جلسات کتاب‌خوانی برای والدین و مربیان پرداخته است. با مراجعه به سوابق کاری و ویدئوهای آموزشی روی سایت و نیز کانال‌های آپارات و یوتیوب به گزارش برخی از فعالیت‌‌های ایشان دسترسی خواهید داشت .

برخی از فعالیت های ایشان در حوزه آموزش کودکان شامل آموزش در مدارس، مهدکودک‌ها و موسساتی مانند موسسه نیکراه، موسسه بدر، موسسه پژوهشی کودکان دنیا، کتابکده قصه و افسانه، مدارس طبیعت، موسسه حیاط، موسسه آوند ، آکادمی یوگای وی‌وِکا و … بوده است. تصاویر برخی کلاس‌ها در قسمت سوابق کاری قابل مشاهده می‌باشد.

از جمله فعالیت های ایشان شامل آموزش نجوم، شنا و یوگا به کودکان بوده است. از سال 1392 در مجله آسمان نما در بخش کودکان تولید محتوای آموزشی می‌کرده و از سال ۱۳۹۹ در مجله نبات و ماهنامه دانش یوگا نیز برای آموزش یوگا به کودکان تولید محتوا انجام می‌دهد که تصویر برخی از این فعالیت‌ها در بخش کتب و مقالات قابل مشاهده می‌باشد.

طراحی و تولید سی دی آموزشی «آشنایی با خانواده ی خورشید خانم» که به منظور آشنایی کودکان با منظومه شمسی بوده، از تجارب خانم آدم پور در طراحی محصولات آموزشی برای کودکان بوده است.

ترجمه کتاب «یوگا برای کودکان» اولین تلاش ایشان در ترجمه آثار دانشگاه بیهار است. مجموعه مقالات مرتبط با یوگا برای کودکان نیز، با همت گروهی از فعالان یوگای کودک زیر نظر موسسه پژوهشی کودکان دنیا در دست تدوین است .